Hviezdoslavov Kubín školské kolo

hkskol2024Vo štvrtok, 25.01.2024, sa v našej škole uskutočnilo školské kolo v prednese poézie a prózy -Hviezdoslavov Kubín. Súťaž bola rozdelená do troch kategórií. Porota si vypočula jedinečné prednesy, a tak mala ťažkú úlohu vybrať tých najlepších. Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme a víťazom gratulujeme!

Umiestnenie žiakov:

1. kategória (3. - 4. ročník):

poézia: 1. miesto - Vivien E. Hladká (2.B)                próza:  1. miesto - Nina Gúčiková (4.A)       2. miesto - Patrik Hrušovský  (3.A)                                2. miesto - Matej Kováčik (4.B)        3. miesto  Klára Vavrová (2.B)                           3. miesto - Marko Kolník (2.A)

2. kategória (5. - 6. ročník):

próza:  1. miesto - Hugo Dlugoš (5.A)

1. miesto - Šarlota Selecká (6.A)

2. miesto - Sofia Hrabinová (5.A)

3. kategória (7. - 9. ročník):

poézia: 1. miesto - Damian N. Hladký (8.A)             próza:  1. miesto - Lea Centková (9.A)         2. miesto - Martina Glacová (9.A)